f Hlídání dětí Praha, miniškolka v Praze, miniškolička
Telefon: +420 603 420 008, Email: info@modrytygrik.cz

HLÍDÁNÍ DĚTÍ PRAHA - MINIŠKOLKA, MINIŠKOLIČKA

- první chvilky bez maminky

Potřebujete si vyřídit pochůzky po úřadech, nakoupit si, udělat si pro sebe volno, sednout si s kamarádkou na kafe či se chvíli věnovat pouze druhému sourozenci? Připravili jsme pro Vás a Vaše dítě miniškolku.

Miniškolka je určena pro děti od 1 roku do 4 let. V komorním prostředí se dětem věnuje odborný personál, instruktorka pohybových aktivit. Nabízíme individuální přístup k Vašemu dítěti, spoustu zajímavých činností, vedoucí k všestrannému rozvoji dítěte.

Cílem je pomoc a usnadnění socializace dětí v kolektivu před nástupem do mateřské školky. Postupná příprava dětí na pobyt v kolektivu ostatních dětí bez přítomnosti rodičů. Dle studií dítě, které byť i nepravidelně navštěvuje takovéto zařízení před nástupem do mateřské školky, je daleko adaptabilnější a psychicky odolnější při zahájení této docházky.

Organizace:
Miniškolička probíhá 1x týdně na 3-4 hodiny.
kurz vede instruktorka pohybových aktivit.
je určena pro děti od 1 roku do 4 let.
nabízíme dva 5ti měsíční bloky.
kurz se otvírá při minimálním naplnění 5ti dětí.

Cíl programu:
Nabídnout dětem zajímavý program podporující všestranný rozvoj dítěte pracovat a hrát si v kolektivu ostatních dětí rozvíjet komunikační dovednosti v příjemném prostředí zvládnout odloučení od rodičů podporovat sebeobsluhu dětí jako přípravu k nástupu do mateřské školy.

HLÍDÁNÍ DĚTÍ V DOMÁCNOSTI

Rádi pro Vás zprostředkujeme hlídání dětí podle Vašich potřeb – u Vás doma, v čekárně u lékaře, v našich prostorách, během našich přednášek a vybraných kurzů.

Objednávky přes recepci nebo přes mail. Je potřeba uvést datum, hodiny – od kolika do kolika a přesnou adresu, telefonní kontakt na rodiče, jméno a věk dítěte, případně Vaše další požadavky.

Objednávka není pro nás závazná, přesná domluva je vždy s hlídací tetou, která je proškolena kurzem Manipulace a péče o dítě.

V případě potřeby večerního hlídání můžete kontaktovat přímo Martu Frydrychovou, tel.: +420 603 420 008.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat